aktualności

RADICAL DAY NA TORZE

11 lipca 2018 spędziliśmy na torze wyjątkowy dzień z marką Radical Sportscar. Fabryczny team przyjechał na nasz tor prosto z zawodów Masters of Europe na Hungaroring. Uczestnicy wydarzenia mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się nie tylko z pojazdami tej brytyjskiej sportowej marki, poznać ich niesamowite możliwości, ale również doświadczyć świata profesjonalnych wyścigów od kulis – zaprezentowanego przez kierowców i członków teamu Radical UK.

CEO Radical UK oraz szef sprzedaży i marketingu na cały świat wspólnie zaprezentowali uczestnikom historię, filozofię, doświadczenie i główne atuty marki Radical. Fabryczni kierowcy i instruktorzy jazdy pokazali charakter marki w praktyce – podczas jazd na torze. Continue reading “RADICAL DAY NA TORZE”

Po jazdach zapraszamy na obiad!

Od czerwca na terenie kompleksu Silesia Ring działa restauracja z kawiarnią. Restauracja zlokalizowana jest na parterze hotelu Aviator i jest czynna w godzinach od 9:00 do 22:00 (pora śniadaniowa do godz. 12:00). Specjalnością restauracji są dania kuchni polskiej i może ona jednorazowo obsłużyć grupy do 40 osób.

Obsługujemy również zamówienia z dowozem pod nr telefonu 77 40 88 130 lub 724 470 089.

Więcej informacji na stronie hotelu Aviator.

Tor Silesia Ring oficjalnym centrum drivingowym Porsche.

Z dumą informujemy, że tor Silesia Ring został wybrany przez markę Porsche jako oficjalne centrum drivingowe tej marki. Po sukcesie Porsche Driving Experience 2017, które odbyło się tuż po otwarciu pełnej infrastruktury toru przyszedł czas na nowe ambitne przedsięwzięcia! W sezonie 2018 na torze Silesia Ring odbędą się 2 edycje PDE oraz obchodzony będzie jubileusz 70. lecia marki.

Fot. Porsche (budynek)

 

Radical Day na Silesia Ring

Nie jest łatwo ściągnąć ich do Polski w takim składzie! Prosto z zawodów European Masters angielski team fabryczny Radical zawita na tor Silesia Ring aby zaprezentować pojazdy w akcji, podzielić się doświadczeniem w motorsporcie i omówić plany rozwoju na najbliższe lata w Polsce.

W Kamieniu Śląskim już 11 lipca spotkamy m.in. kierowców fabrycznych Radical, inżynierów, specjalistów od zaawansowanej telemetrii, obsługę teamu, managerów marki.

Zobaczymy cały hospitality truck, dzięki czemu klimat profesjonalnych zawodów zawita na Silesia Ring po raz pierwszy w takim wydaniu.

Dla chętnych przewidziano jazdy testowe z kierowcami i instruktorami Radical, co pomoże lepiej zapoznać się ze specyfiką pojazdów, poznać ich potencjał i dopasować do swoich możliwości i planów startów w wyścigach.

Więcej informacji

Obchody 70 lecia marki Porsche na torze Silesia Ring

Tor Silesia Ring okazał się idealnym miejsce na organizację przedsięwzięcia #SportscarTogether Day – w ramach obchodów 70 lecia marki Porsche na świecie. Do Kamienia Śląskiego przyjechali zaproszeni goście z całej Europy, jak również kierowcy uczestniczący w #PorscheParade 2018, by wspólnie świętować 70-lecie sportowych samochodów Porsche.

Gwoździem programu był wieczorny koncert Jamiroquai, którego wokalista – Jay Kay – jest znanym miłośnikiem Porsche i sportowych samochodów.

Infrastruktura i lokalizacja toru wpisały się idealnie w koncepcję marki Porsche i sukces jubileuszowego przedsięwzięcia.

Relacja z Porsche Driving Experience

Przedstawiamy najlepsze ujęcia z Porsche Driving Experience, którego wiosenna edycja odbyła się w czerwcu na torze Silesia Ring. Kolejna odsłona doświadczenia z marką Porsche na naszym torze planowana jest na wrzesień 2018.

Porsche Experience Center (2018)

autor zdjęć: Lukas FotoArt Lukas Nazdraczew