Plan dnia podczas 28 Finału WOŚP na Silesia Ring

Już w niedzielę 12.01.2020r. będzie się działo !!

Obiekt będzie otwarty od godziny 7:00 ( odbiory numerów startowych do biegu)

Od godziny 8:00 będzie można już korzystać z atrakcji na obiekcie. 

OFICJALNY START GODZ. 9:00

Rozpoczniemy wspólnym biegiem ” Policz się z cukrzycą” na atestowanej trasie PZLA nitki toru SILESIA RING. Biuro zawodów w głównym budynku Silesia Ring w box’ach przy lobby na parterze. 

BUDYNEK GŁÓWNY przy nitce toru SILESIA RING (7:00 dla biegaczy) 8: 00 – 21:00

Pokazy, rekordy, atrakcje podczas 28 Finału WOŚP:

Atrakcją „wiatr w żagle” będą prawdziwe żagle na torze:

 • Blokart
 • Bojery
 • Żaglówka Optimist
 • Wózek ze skrzydłami do sky surfingu

O godzinie 12:00 oraz 14:00 Rafał Pasierbek czyli Stunter 13 wykona pokaz.

O godzinie 13:00 oraz 14:15 przeniesiemy się do Brazylii czyli zobaczymy pokaz bębnów brazylijskich w wykonaniu Batala Polska.

O godzinie 17:00 BIJEMY REKORD POLSKI1500 samochodów na Silesia Ring. To mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe! Szczególnie, jeżeli chodzi o popularne „żelaźniaki” i innego rodzaju czterokołowe zabawki. Powiat krapkowicki wspólnie z torem Silesia Ring w Kamieniu Śląskim przy okazji ❤️WOŚP podejmie się ustanowienia Rekordu Polski! Do udziału w nim zapraszamy mieszkańców 🔴🔵 powiatu krapkowickiego!

A przez cały dzień „Wszystkie ręce na pokład” czyli BIJEMY REKORD NA 6 ERGONOMERTACH WIOŚLARSKICH.

I. Budynek na parterze:

 • Strefa KAWOSZA w godz. 8:00-21:00 będziesz mógł napić się pysznej kawy dzięki Woseba a jak kawa to i ciastko przekazane przez Cukry Nyskie
 • Strefa CARRERA CARS MOTOKREACJA w godz. 8:00-21:00 zawody na profesjonalnej makiecie toru Carrera Cars o wymiarach 6x3m, długość toru 35 m. Maksymalnie 6 uczestników – 6 aut na torze w tym samym czasie. Zapisy na miejscu.
 • Strefa RAGNAR SIMULATOR w godz. 8:00-21:00 jazdy na profesjonalnych symulatorach dzięki, którym poczujesz się jak zawodowy kierowca wyścigowy nie musząc posiadać prawa jazdy.
 • Zapisy na jazdy w formule Open Track i Co-drive 9:00-16:00

II. Budynek I piętro strefa FITNES

 • w godz. 8:00-21:00 będziesz mógł spróbować swoich sił dzięki trenerom Kilo.pl oraz Calypso Fitness Park Turawa Opole na ergometrach gdzie idziemy na rekord w wiosłowaniu.
 • Mikesz Coach zaprezentuje ćwiczenia, które poprawią m.in. Twój refleks, koncentrację, pamięć, precyzję, cierpliwość czy też kreatywne myślenie.
 • Gośćmi specjalnymi będą Bartosz Ostałowski to idealna okazja do spotkania, krótkiej rozmowy i pamiątkowego zdjęcia z drifterem. Bartosz  to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą. MC Silk najszybszy raper świata. „Kiedyś mnie zapytano, co robię szybciej: rapuje, czy jeżdżę autem? Już w tą niedzielę 12.01 jest możliwość poznania na własnej skórze odpowiedzi na to pytanie.” 
 • Strefa KLUBOWA przez cały dzień rozkręcać nas będzie DJ Zero 7 a w godzinach popołudniowych zagra dla nas człowiek perkusja Jacek Konieczny z DJ QIU, których poznaliście w ubiegłym roku – zagłuszyli wszystko i wszystkich.
 • Musicie się również ogrzać dlatego chcemy Was przenieść do Brazylii dzięki bębnom brazylijskim i Batala Polska.    

III. Box’y otwarte lewa strona wejścia – Strefa GASTRONOMICZNA

 • w godz. 9:00-18:00 za przysłowiowego „piątaka” wrzuconego do puszki WOŚP będziesz mógł poczęstować się kiełbaskami, bigosem, wodzianką, ciastami, chleb ze smalcem a to wszystko dzięki lokalnym gospodyniom.

IV. Box’y otwarte prawa strona wejścia oraz paddock – Strefa Motoryzacyjna

 • Po wcześniejszym zapisaniu w lobby budynku, stąd zabiorą Cię profesjonalni kierowcy na przejazd Co-drive po torze Silesia Ring do dyspozycji będą między innymi samochody

V. Jazdy strefa WYŚCIGOWA SILESIA RING w godz. 10:15 – 16:15

 • Jazdy w formuje Open Track w 15 minutowych sesjach, koszt od 50 zł / sesja. Maksymalna ilość uczestników na torze równocześnie do 20. Zapisy i odprawa w lobby na parterze – jeśli masz zabierz ze sobą kask. Janusz Dudek  , Michał Kościuszko i Jakub Litwin poprowadzą treningi indywidualne na pętli toru. Możesz już teraz zarezerwować sesję z jednym z nich ( koszt 300 PLN ) pisząc do nasz [email protected] lub wylicytować wsparcie danego trenera na miejscu. 
 • Jazdy po Off Road co-drive. Jan Niesiołowski – poprowadzi sekcję off-road w najnowszym Porsche Cayenne Turbo. Pokonasz dwa okrążenia w kwocie 35 zł/ osoba na wymagającym torze poznając możliwości samochodu.
 • Jazdy po torze co-drive. Możesz usiąść na miejscu pasażera i rozkoszować się szybką jazdą z kierowcą wyścigowym, który wyciśnie z maszyny jak najwięcej. Taka dawka emocji sprawi, że tę jazdę po torze zapamiętasz do końca życia, a już z pewnością będziesz chciał ją powtórzyć.
 • Jazdy po kręgu. Maciej Bocheński i Jagna Stankiewicz – poprowadzą wspólnie sekcję driftingu na płycie poślizgowej. Niezależnie z jakiego poziomu startujesz zapraszamy, abyś doświadczył swojego pierwszego poślizgu w bezpiecznych warunkach lub potrenował kąty wychylenia i bardziej zaawansowane techniki.

 Cały czas TRWAJĄ licytacje w serwisie CHARYTATYWNI ALLEGRO. Szczegóły na allegro.pl/silesiaring

Podczas Finału będą odbywały się także licytacje rzeczy od Partnerów na miejscu w głównym budynku Silesia Ring, którzy wsparli wydarzenie. Dużo atrakcyjnych i ciekawych przedmiotów 😊. Koniecznie musicie być z nami w tym dniu !

Dzień kończymy Światełkiem do Nieba o godz 20:oo – 21:00

Koniecznie ciepło się ubierzcie , weźcie ze sobą zimne ognie i do zobaczenia 12.01.2020r.

NIE MOŻE CIĘ U NAS ZABRAKNĄĆ !!

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ !!