Silesia Ring Open Track – wolne jazdy samochodem

28 października 2020 09:00-16:00
  • limit decybeli: 100

Ważne !

W związku z obostrzeniami dot. SARS-CoV-2 każdy uczestnik jazd Open Track będzie zobowiązany do wypełnienia oświadczenia, które udostępniamy poniżej, jak również będzie poddany pomiarowi temperatury ciała termometrem bezdotykowym. Prosimy o zabranie ze sobą wypełnionych oświadczeń na rezerwowane jazdy. Wstęp na obiekt wyłącznie w maseczkach! Jej brak, skutkować będzie koniecznością opuszczenia terenu Silesia Ring.


Silesia Ring Open Track to doskonała okazja dla osób rozpoczynających swoją przygodę za kierownicą jak również dla zawodowców. Dzięki dostępności do toru Silesia Ring możesz sprawdzić swoje umiejętności, lepiej poznać swój samochód, a przede wszystkim doświadczyć jazdy po torze wyścigowym z prawdziwego zdarzenia.

Podczas jazd w sesjach 20 minutowych, masz możliwość dokonania profesjonalnego pomiaru czasu.

Bądź na bieżąco z wynikami, pracuj nad swoją techniką i dąż do perfekcji!

Warunkiem wjechania na tor jest hak lub ucho holownicze.

WAŻNE !!

REGULAMIN DOTYCZĄCY ZAPISÓW NA JAZDY OPEN TRACK PODCZAS OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ
SILESIA RING 2020
§1
Organizator
Silesia Ring Sp. Z o.o. Sp. K.
Ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
NIP: 8942765250
Telefon: +48 691 017 555
E-mail: [email protected]
§2
Rezerwacja
Każda osoba chcąca wziąć udział w jazdach Open Track, zobowiązana jest do:
1/ wykupienia vouchera na jazdy Open Track na stronie internetowej https://silesiaring.pl/produkt/open-track/ Po złożonym zamówieniu, kupujący otrzyma wiadomość mailową potwierdzającą dokonanie zamówienia jak również kolejną z linkiem aktywnym w treści maila celem wygenerowania oraz pobrania zakupionego vouchera – uwaga! wiadomości te często przychodzą jako spam/niechciana poczta.
2/ wcześniejszej rezerwacji terminu zgodnego z kalendarzem Silesia Ring na stronie internetowej http://silesiaring.pl/kalendarz/ poprzez dostępną zakładkę przy opisie wydarzenia (przy rezerwacji należy wpisać kod zakupionego vouchera)
§3
Dostępność sesji – podział na grupy
Plan dnia imprezy Open Track zakłada podział uczestników na grupy w zależności od umiejętności kierowcy oraz znajomości toru Silesia Ring.
W zależności od zapotrzebowania, w każdej godzinie zegarowej będzie przewidziana jedna 20 min sesja dla osób początkujących, nieznających toru Silesia Ring.
Maksymalna liczba pojazdów mogących jednocześnie korzystać z toru – 20 samochodów.
Godziny jazd:
Sesje odbywają się w godzinach 9:00 – 16:40 (o 16:40 – rozpoczęcie ostatniej sesji)
Podział uczestników na grupy:
xx:00 – xx:20 – sesje dla kierowców zaawansowanych
xx:20 – xx:40 – sesje dla osób początkujących
xx:40 – xx:00 – sesje dla kierowców zaawansowanych
np. 10:00 – 10:20 – kierowcy zaawansowani
np. 10:20 – 10:40 – kierowcy początkujący
np. 10:40 – 11:00 – kierowcy zaawansowani
§4
Rezerwacja terminu
Każdy uczestnik, który wykupi voucher na jazdy Open Track, a następnie zarezerwuje termin zgodnie z udostępniony kalendarzem na stronie internetowej https://silesiaring.pl/kalendarz/ otrzyma wiadomość mailową z proponowanymi godzinami wykupionych sesji, które należy następnie potwierdzić w wiadomości zwrotnej. Należy również podać informację na temat kierowcy: imię, nazwisko, doświadczenie w jazdach na torze Silesia Ring oraz podać markę i model samochodu.
§5
Warunek rezerwacji
Warunkiem ukończenia rezerwacji jazd w ramach Open Track jest dokonanie wpłaty za złożone zamówienie w sklepie on-line. Przy wpłacie, istotna jest data zaksięgowania.
W tytule przelewu należy wpisać: Open Track, datę jazd, nazwisko osoby, na którą zgłoszona jest rezerwacja oraz nr zamówienia.
Jeżeli uczestnik będzie potrzebować fakturę VAT na wykonaną płatność, zobowiązany jest zawrzeć taką informację podczas składania zamówienia na sklepie on-line.
§6
Zasady korzystania z voucherów
Vouchery są imienne, w związku z czym mogą je wykorzystać osoby podane przy składaniu zamówienia on-line. Ich ważność to 1 rok kalendarzowy. Sesje niewykorzystane nie przepadają – można je rezerwować przy kolejnym Open Track.
1 sesja = 20 min jazdy
Cennik:
1/ jazda własnym samochodem
1 sesja – 200 zł
2 sesje – 400 zł
3 sesje – 500 zł
każda kolejna – 150 zł
(wypożyczenie kasku +50 zł szt/dzień
2/ jazda wynajętym Lotusem Elise CUP 250
1 okrążenie – 170 zł
2 okrążenia – 340 zł
3 okrążenia – 510 zł
każde kolejne okrążenie – 150 zł
(wypożyczenie kasku – w cenie)
Kamień Śląski 17.08.2020r.