Turniej Golfowy „Mulligan” 29 Finał WOŚP

6 lutego 2021 10:00-13:00

Zapraszamy na Turniej Golfowy “Mulligan” 29. Finału WOŚP przy Sztabie 5114 Silesia Ring

Zapraszamy na turniej na 9 dołkach w ciekawej formule z mulliganami i sznurkami w formacie strokeplay. Szczegółowe informacje poniżej oraz w wydarzeniu na Facebooku 😉

Data turnieju

Ze względu na zakaz organizacji wydarzeń sportowych turniej odbędzie się w pierwszym możliwym terminie po zniesieniu obostrzeń, wstępny termin to 6.02.2021, czekamy na decyzje rządu.

Na czym polegają mulligany i sznurki?

Każdy z zawodników może wykupić przed rozpoczęciem turnieju mulligany i sznurki (maksymalnie 10 mulliganów i 10 metrów sznurka).

Koszt 1 mulligana – 20 zł (na dołku nr 2 – 10 zł)
Koszt 1 metra sznurka – 20 zł

Mulligany i sznurek mogą być wykorzystane dowolnie podczas całej rundy, bez możliwości dokupienia w trakcie.

Mulligan

Mulligan to druga szansa na wykonanie uderzenia. Pozwala na powtórzenie uderzenia, które nie wyszło (z tego samego miejsca).

Sznurek

Sznurek może być wykorzystany, aby zmniejszyć odległość putta.

Przykład: zawodnik wykupił przed grą 10 metrów sznurka. Na jednym z dołków ma putta z 10 metrów i chce go skrócić – odmierza sznurkiem odległość od dołka do piłki i odcina taką jego długość o jaką chce skrócić putt (np. wykorzystuje 9 m sznurka i wtedy puttuje z 1 metra). Po tym zostaje mu już tylko 1 metr sznurka do wykorzystania na innych dołkach.

Zawsze musimy oddać 1 putt, czyli jeśli mamy putta z 3 metrów i odetniemy 3 metry sznurka to i tak musimy zaputtowac z 1 cm od dołka).

Dodatkowo na dołku nr 2 będzie możliwość zakupienia dodatkowo maksymalnie 3 mulliganów, które mogą być wykorzystane tylko na dołku nr 2 do uderzenia z tee.

Opłaty turniejowe i rejestracja

Całkowity dochód uzyskany podczas turnieju zostanie przekazany na rzecz fundacji WOŚP.

Opłata turniejowa wynosi 30 zł dla wszystkich.

Rejestracja na turniej odbywa się przez PZG pod linkiem:      lub mailowo [email protected]

WAŻNE! Rejestracja kończy się 31.01.2021

Do 31.01 należy również dokonać wpłat, zarówno opłatę turniejową oraz opłatę za mulligany i sznurki. Ze względu na to, że cały dochód przeznaczony jest na WOŚP, wpłaty należy dokonać na konto eSkarbonki Sztabu 5114 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Link do eSkarbonki poniżej:

eSkarbonka #5114 https://eskarbonka.wosp.org.pl/a5ytm7.

Instrukcja wpłacania poniżej:

WAŻNE: Osoby, które opłaciły udział oraz wykupiły mulligany i sznurki prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu (z wyszczególnieniem ilości kupionych mulliganów oraz metrów sznurka) ma maila [email protected] lub okazanie go w dniu turnieju przed rozpoczęciem gry.
Nie ma możliwości zwrotu wniesionej opłaty.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turnieju

W przypadku pytań prosimy o kontakt z recepcją +48 537 677 000 lub Darkiem: +48 575 966 400.

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.