Open Track WOŚP

29 stycznia 2023 10:00-16:00
 • limit decybeli: 100

29 stycznia 2023 roku na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim odbędzie się 31.Finał WOŚP.

Spotykamy się z Wami w tym miejscu już cyklicznie po raz piąty.

Już od  12.01.2023r. ruszy sprzedaż jazd na torze Silesia Ring podczas 31 Finału Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Regulamin jazd

Wpisowe i zapisy na jazdy.

Całkowity dochód uzyskany podczas jazd zostanie przekazany na rzecz fundacji WOŚP. Czas trwania sesji to 15 minut. W sytuacji gdy sesja zostanie przerwana z powodu działania Uczestników (naniesienie żwiru na nitkę toru, wyciek oleju, itp.) pieniądze nie będą zwracane. W przypadku nie przejechania wszystkich wykupionych sesji pieniądze nie będą zwracane.

Płatności i zapisy

 • Kwota za 1 sesję 15 minutową własnym samochodem – 50 zł

 

Każda osoba chcąca wziąć udział w jazdach zobowiązana jest do:

 •  Wykupienia jazd na stronie silesiaring.pl/sklep/Open Track WOŚP.
 • Sklep bezpośrednio przekieruje do zapłaty na eSkarbonkę WOŚP #5114

Ważne ! osoby, które nie wpiszą poprawnych danych wg. 3 kroków lub nie zaznaczą aby ich dane były widoczne nie będą brane pod uwagę a ich „voucher” jazd nie będzie aktywny.

 

 • Po wpisaniu danych płatnika w polu „uwagi do zamówienia” obowiązkowo wpisz swoje godziny jazd, których będziesz przestrzegał. Jazdy będą puszczane od 10:00 – 16:00 co 15 minut czyli 10:00; 10:15; 10:30 itd.
 • Po złożonym zamówieniu, kupujący otrzyma wiadomość mailową potwierdzającą dokonanie zamówienia celem wygenerowania oraz pobrania zakupionego vouchera – uwaga! wiadomości mogą wpaść do spam/niechciana poczta.
 • „Voucher” jazd obowiązuje tylko i wyłącznie podczas dnia Finału WOŚP

 

 1. Kierowcy przyjeżdżają na obiekt do 30 min przed wybraną sesją aby się zarejestrować, przejść odprawę, przygotować samochód.
 2. Odprawy przeprowadzane będą o równych godzinach oraz 30  min. po równej godzinie czyli 10:00; 10:30 itd.
 3. Zabierz ze sobą „voucher” jazd oraz kask.
 4. W momencie spóźnienia się na daną sesję przepada ona. Wyjątkiem jest wolne miejsce podczas kolejnej najbliższej sesji.

 

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ !