15.12.2020r. – III Runda SIM Silesia Ring

III Runda sezonu 2020/2021 SIM Silesia Ring odbędzie się 15 grudnia 2020. Obecnie trwają prekwalifikacje. Tym razem rywalizujemy w Lamborghini Huracan Super Trofeo . Szczegóły wydarzenia wrzucimy wkrótce.Dzisiaj onboard z przejazdu Kamil Franczak – Flying On The Ground na Lamborghini Huracan ST EVO od GT3 Poland.

Kamil testował auto miesiąc temu na Silesia Ring. Udowodnił czasem przejazdu, że może rywalizować na równi z kierowcami ze świata realnego. Czy 15 letnie doświadczenie Kamila w wirtualnym świecie i pozycja jaką osiągnął w simracingu pozwoli mu wejść się do świata motorsportu?

Mocno kibicujemy.

„[PL]Mój pierwszy raz w Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO zespołu GT3 Poland poszedł lepiej niż ktokolwiek się spodziewał. 20 minut w samochodzie wystarczyło, żeby ustanowić topowy czas 1:35.66, co w sumie nie było na liście rzeczy do zrobienia. Jestem mega zaskoczony jak łatwo było mi przesiąść się z symulatora do prawdziwego samochodu. Przyzwyczajenie do prędkości i przeciążeń zdecydowanie pomaga. Drugie okrążenie było szybsze o 0.4s ale ostatni zakręt mnie pokonał. Ale to nic, wrócę.”